szamba betonowe

Innowacyjne technologie na Twoim podwórku

Dobre pomysły wpłyną na intrygujące rozwiązania w naszym ogrodzie.Śliczny ogród to nie tylko zróżnicowana roślinność ale również różne akcesoria, które mogą odmienić oblicze naszego ogrodu. Niekiedy musimy coś ukryć aby nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele rozmyślają jak ładnie ukryć chociażby właz jaki mają szamba betonowe.

szamba betonoweKorzystnie jest właz na szambo betonowe zaaranżować w skalnik lub zmontować coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej.

Świecąca trawa

Taka trawa jest ciekawym rozwiązaniem w zamian za zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa rozpromieni calutki ogród zielonym blaskiem dzięki użyciu diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Całość tworzą trzy kępki takiej trawy, do której dołączony  jest w panel słoneczny, który używa zgromadzoną w okresie nocy energię.

Kopiący pies

Nader ciekawa alternatywa tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością nie pozostanie niezauważona przez każdego odwiedzającego. Co kluczowe, przyda się niezależnie od pory roku, gdyż jest odporna na warunki atmosferyczne. I choć jest ciekawą alternatywą w ogrodzie, warto mieć na uwadze zainteresowanie prawdziwego pupila, który może ją zniszczyć.

Mechaniczna sowa

To jest kolejna alternatywa, która biorąc pod uwagę jej funkcje, może niejednokrotnie przerazić gości, w znacznym stopniu wieczorem. Sowa taka posiada funkcje, jak choćby maczające skrzydła, poruszająca się głowa i oczy. W dodatku reaguje na ruch i wydaje prawdziwe dźwięki ptaka.

Świecąca kula

Możemy ją możemy zastąpić zwykłymi lampami ogrodowymi. Dzięki rozmaitym kolorom idealnie wygląda w ogrodzie, a postawić możemy ją w oczku wodnym by podziwiać jej piękną kolorystykę nocą.

Dmuchany ekran

To dosyć ciekawa propozycja w szczególności dla małych dzieci, które na powietrzu, w otoczeniu zieleni ogrodu, mogą obejrzeć film. Do tego ekranu potrzebujemy jedynie projektora, a jego walorem jest niewielka ilość miejsca i krótki czas montażu. To nowoczesne rozwiązanie też dla dorosłych, którzy mają możliwość zrobić sobie seans filmowy na  świeżym powietrzu dla przyjaciół.

Pniak z oparciem

To trafiony gadżet dla wielbicieli siedzenia na pniaku przy ognisku. Zawsze możemy sprawić sobie takie rozwiązanie do naszego ogrodu, który może zastąpić normalne krzesła i odmieni wygląd ogrodu.