szamba betonowe

Co się przyda w ogrodzie

Jest to kolejna alternatywa, która biorąc pod uwagę jej funkcje, może niejednokrotnie przestraszyć gości, szczególnie wieczorem. Śliczny ogród to nie tylko bogata roślinność lecz również różne akcesoria, które mogą odmienić oblicze każdego ogrodu. Bardzo często musimy coś zamaskować aby nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele myślą jak odpowiednio ukryć na przykład właz jaki mają szamba betonowe.

Najlepiej właz na szamba betonowe zaaranżować w skalnik lub wykorzystać coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej. Praktyczne pomysły wpłyną na fajne rozwiązania w naszym ogrodzie.

Świecąca trawa

Świecąca trawa jest trafnym rozwiązaniem na zastąpienie zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa oświetli cały ogród zielonym blaskiem dzięki diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Zestaw tworzą trzy kępki takiej trawy, do której dołączony  jest w panel słoneczny, który stosuje zgromadzoną podczas nocy energię.

Kopiący pies

Szalenie ciekawy zamiennik tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością nie pozostanie niezauważona przez każdego gościa. Co najciekawsze, sprawdzi się niezależnie od pory roku, bowiem jest odporna na deszcz i mróz. I choć jest interesującą alternatywą w ogrodzie, należy mieć na uwadze zainteresowanie prawdziwego pupila, który może ją zniszczyć.

szamba betonoweMechaniczna sowa

Sowa taka wyposażona jest w funkcje, jak machanie skrzydłami, poruszanie głową oraz oczami. Co ważniejsze reaguje na ruch i wydaje prawdziwe dźwięki ptaka.

Świecąca kula

Możemy ją możemy zastąpić zwykłymi lampami ogrodowymi. Dzięki różnorodnym kolorom idealnie pasuje w ogrodzie, a usytuować możemy ją w ogrodowej sadzawce by podziwiać jej niesamowitą kolorystykę w nocy.

Dmuchany ekran

To bardzo ciekawa propozycja przeważnie dla małych dzieci, które na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i ogrodowych woni, mogą obejrzeć film. Do dmuchanego ekranu potrzebujemy wyłącznie projektora, a jego atutem jest bardzo mała ilość miejsca i krótki czas montażu. To super rozwiązanie nawet dla dorosłych, którzy mają możliwość zrobić sobie seans filmowy na powietrzu ze znajomymi.

Pniak z oparciem

To idealny gadżet dla miłośników siedzenia na pniaku przy ognisku. Zawsze możemy sprawić sobie taki pomysł do naszego ogrodu, który może zastąpić tradycyjne krzesła i odmieni wygląd ogrodu.