szamba betonowe

Inteligentny ogród i dom

Niebywale ciekawy substytut tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością zostanie zauważona przez każdego przechodnia.  Piękny ogród to nie tylko urozmaicona roślinność jak również rozmaite akcesoria, które potrafią odmienić oblicze twojego ogrodu. Często musimy coś zakryć by nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele wymyślają jak zgrabnie ukryć przykładowo właz jaki posiadają szamba betonowe.

Dobrze jest właz na szambo betonowe zagospodarować w skalnik lub zaaranżować coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej. Odpowiednie pomysły przełożą się na niebanalne rozwiązania w naszym ogrodzie.

Świecąca trawa

Trawa taka jest dobrym rozwiązaniem w zastępstwie zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa rozświetli nasz ogród zielonym blaskiem dzięki zastosowaniu diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Komplet tworzą trzy kępki świecącej trawy, która wyposażona jest w słoneczny panel, który wykorzystuje zgromadzoną w trakcie nocy energię.

Kopiący pies

Co ciekawe, spełni swoje funkcje niezależnie od pory roku, bo jest odporna na warunki zewnętrzne. I choć jest fajną alternatywą w ogrodzie, dobrze jest mieć na uwadze zainteresowanie pupila, który może ją zniszczyć.

Mechaniczna sowa

Kolejna alternatywa, która ze względu na swoje funkcje, może czasem zaskoczyć gości, szczególnie w porze wieczornej. Mechaniczna sowa zaopatrzona jest w funkcje, takie jak ruszające się skrzydła, głowa oraz oczy. Ponadto reaguje na ruch i wydaje autentyczne dźwięki sowy.

Świecąca kulaszamba betonowe

Świecącą kulę możemy zastąpić tradycyjnymi lampami ogrodowymi. Dzięki różnym kolorom idealnie prezentuje się w ogrodzie, a umiejscowić możemy ją w ogrodowym oczku wodnym by podziwiać jej przepiękną kolorystykę po zmroku.

Dmuchany ekran

To ciekawa propozycja szczególnie dla małych dzieci, które na zewnątrz, w otoczeniu zieleni i zapachów ogrodu, mogą oglądać film. Do nadmuchiwanego ekranu potrzebujemy tylko projektora, a jego zaletą jest mała ilość miejsca i krótki czas przygotowania. To najnowsze rozwiązanie choćby dla dorosłych, którzy mogą zrobić sobie seans filmowy na zewnątrz dla znajomych.

Pniak z oparciem

To świetny gadżet dla zwolenników siedzenia na pniaku przy ognisku. Już teraz możemy sprawić sobie ten pomysł do naszego ogrodu, który zastąpi zwykłe krzesła i odmieni oblicze ogrodu.