szamba betonowe

Jak mieć fajny ogórdek?

Kopiący pies

Całkiem ciekawa alternatywa tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością zostanie zauważona przez każdego odwiedzającego. Co istotne, przyda się niezależnie od pory roku, dlatego, że jest odporna na warunki atmosferyczne. I choć jest ciekawą alternatywą w ogrodzie, powinno się mieć na uwadze zainteresowanie pupila, który może ją zniszczyć.  Piękny ogród to nie tylko rozmaita roślinność ale również rozmaite akcesoria, które potrafią odmienić oblicze naszego ogrodu. Niejednokrotnie musimy coś ukryć by nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele planują jak sprawnie ukryć chociażby właz jaki posiadają szamba betonowe.

Korzystnie jest właz na szambo betonowe zagospodarować w skalnik lub wymyśleć coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej. Trafione pomysły przełożą się na zasadnicze rozwiązania w naszym ogrodzie.

Świecąca trawa

Taka trawa jest świetnym rozwiązaniem w zamian za zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa rozpromieni calutki ogród zielonym blaskiem dzięki użyciu diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Całość tworzą trzy kępki świecącej trawy, która wyposażona jest w słoneczny panel, który użytkuje zgromadzoną w nocy energię.

Mechaniczna sowa

Następna alternatywa, która ze względu na swoje funkcje, może nierzadko przerazić gości, w szczególności wieczorową porą. Mechaniczna sowa posiada funkcje, jakimi są maczające skrzydła, poruszająca się głowa i oczy. Co więcej reaguje na ruch i wydaje autentyczne dźwięki sowy.

Świecąca kula

Świecącą kulę możemy zastąpić tradycyjnymi lampami ogrodowymi. Dzięki rozmaitym kolorom idealnie sprawdza się w ogrodzie, a zlokalizować możemy ją w oczku wodnym by podziwiać jej piękną kolorystykę wieczorem.

szamba betonoweDmuchany ekran

To dodatkowa propozycja w dużej mierze dla małych dzieci, które na powietrzu, w otoczeniu zieleni i ogrodowych zapachów, mogą oglądać film. Do takiego ekranu potrzebujemy jedynie projektora, a jego plusem jest nieduża ilość miejsca i krótki czas przygotowania. To świetne rozwiązanie również dla dorosłych, którzy mogą zrobić sobie seans filmowy na  świeżym powietrzu dla przyjaciół.

Pniak z oparciem

To trafiony gadżet dla wielbicieli siedzenia na pniaku przy ognisku. Już teraz możemy sprawić sobie takie rozwiązanie do naszego ogrodu, który zastąpi normalne krzesła i odmieni oblicze ogrodu.