szamba betonowe

Śliczny ogród

Dmuchany ekran

To dosyć ciekawa propozycja w szczególności dla małych dzieci, które na zewnątrz, w otoczeniu zieleni ogrodu, mogą obejrzeć film. Do tego ekranu potrzebujemy tylko projektora, a jego walorem jest niewielka ilość miejsca i krótki czas montażu. To nowe rozwiązanie także dla dorosłych, którzy mają możliwość zrobić sobie seans filmowy na zewnątrz dla znajomych. Śliczny ogród to nie tylko zróżnicowana roślinność jak również różne akcesoria, które mogą odmienić oblicze twojego ogrodu. W wielu przypadkach musimy coś zakryć aby nie psuć wyglądu. W wielu ogrodach właściciele rozmyślają jak ładnie ukryć przykładowo właz jaki mają szamba betonowe.

Dobrze jest właz na szambo betonowe zaaranżować w skalnik lub zmontować coś zgrabnego ze stolarki ogrodowej. Trafne pomysły wpłyną na pożądane rozwiązania w naszym ogrodzie.

Świecąca trawa

Trawa taka jest alternatywnym rozwiązaniem w zastępstwie zwykłych lamp ogrodowych. Kolorowa trawa rozświetli nasz ogród zielonym blaskiem dzięki zastosowaniu diodom LED, którymi wypełnione są jej źdźbła. Komplet tworzą trzy kępki takiej trawy, do której dołączony  jest w panel słoneczny, który używa zgromadzoną w ciągu nocy energię.

Kopiący pies

Dosyć ciekawy substytut tradycyjnych krasnali ogrodowych. Figurka kopiącego psa z pewnością nie pozostanie niezauważona przez każdego przechodnia. Co ważne, spełni swoje funkcje niezależnie od pory roku, ponieważ jest odporna na warunki zewnętrzne. I choć jest fajną alternatywą w ogrodzie, musimy mieć na uwadze zainteresowanie prawdziwego pupila, który może ją zniszczyć.

Mechaniczna sowaszamba betonowe

To jest kolejna alternatywa, która biorąc pod uwagę jej funkcje, może niejednokrotnie zaskoczyć gości, w znacznym stopniu wieczorem. Sowa taka zaopatrzona jest w funkcje, jak choćby ruszające się skrzydła, głowa oraz oczy. Dodatkowo reaguje na ruch i wydaje prawdziwe dźwięki ptaka.

Świecąca kula

Możemy ją możemy zastąpić zwykłymi lampami ogrodowymi. Dzięki różnym kolorom idealnie wygląda w ogrodzie, a zamontować możemy ją w ogrodowym oczku wodnym by podziwiać jej przepiękną kolorystykę wieczorową porą.

 

Pniak z oparciem

To świetny gadżet dla zwolenników siedzenia na pniaku przy ognisku. Zawsze możemy sprawić sobie ten pomysł do naszego ogrodu, który może zastąpić zwykłe krzesła i odmieni wygląd ogrodu.